Konferencja pt. “Oswoić Depresję – holistyczne podejście do pracy z pacjentem”

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Nauk Pedagogicznych w Warszawie – Konferencję pt. “Oswoić Depresję – holistyczne podejście do pracy z pacjentem”. To niezwykła okazja, aby zgłębić tajniki pracy z depresją w sposób kompleksowy i wszechstronny.

Adresowana do psychologów, psychoterapeutów, pedagogów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką depresji, nasza konferencja gwarantuje nie tylko wyjątkowe prelekcje, ale także możliwość dzielenia się wiedzą, praktyką i doświadczeniem w obszarze pracy z pacjentem.

Podczas wydarzenia będziemy mieli zaszczyt gościć znakomitych prelegentów, którzy przybliżą Państwu różnorodność objawów depresji oraz zaprezentują holistyczne podejście do tego globalnego problemu.

📅 Data: 16 marca 2024r. (sobota) 🕙 Godziny: 10:00 – 14:00 📍 Lokalizacja: Hotel Mercure, Warszawa

🎤 Program Konferencji obejmuje m.in.:

• “Uśmiechnięta twarz depresji – różnorodność objawów depresji” – Maria Rotkiel
  • “Życie to jest teatr” – dr hab. n. o zdr. Edyta Rysiak
  • “Depresja, diagnozy, postępowanie kliniczne i farmakoterapia” – dr n. med. Anna Bańkowska-Łuksza
  • “Wpływ zastosowania implantu ślimakowego na natężenie objawów depresji u chorych po 60 roku życia” – dr n. med. Joanna Rostkowska
  • “Pasja harmonijna i pasja obsesyjna a zdrowie psychiczne: wyniki badań własnych” – dr Karolina Mudło-Głagolska
  • “W poszukiwaniu utraconego sensu” – mgr Zofia Domaradzka-Grochowalska
  • “Depresja w perspektywie szkolnej” – mgr Maciej Wojdyna

🔗 Rejestracja jest otwarta na stronie: https://szkoleniadlanauczycieli.edu.pl/konferencja-oswoic-depresje/?fbclid=IwAR0wwGcqxpyhO0lToFDaHeZ40P_CXAIXRiBy7DxcDaMSnxCEPavmuyC08X4

Dołącz do naszego wydarzenia, aby wspólnie poszerzać naszą wiedzę i umiejętności w pracy z depresją. Liczymy na Państwa aktywny udział i inspirujące dyskusje!

Z poważaniem,

Władze Uczelni