Sesja Egzaminacyjna – 19-26 lutego 2024 r.

Szanowni Studenci,

Zbliża się kluczowy okres w naszym kalendarzu akademickim – sesja egzaminacyjna. Chcielibyśmy dostarczyć Wam najważniejszych informacji, abyście mogli spokojnie i skutecznie przystąpić do egzaminów.

Termin Sesji Egzaminacyjnej:
Sesja odbędzie się w dniach 19-26 lutego 2024 r. Prosimy o zaznaczenie tych dat i odpowiednie przygotowanie się do egzaminów.

Informacje w Wirtualnym Dziekanacie:
Wszelkie istotne informacje dotyczące egzaminów znajdują się w zakładce OGŁOSZENIA na Wirtualnym Dziekanacie. Zachęcamy do regularnego sprawdzania tych zasobów, aby być na bieżąco.

Przygotowanie do Egzaminów:
W obliczu zbliżającej się sesji, przypominamy o konieczności odpowiedniego przygotowania. Wykorzystajcie dostępne konsultacje z wykładowcami, zorganizujcie grupy wsparcia i skorzystajcie z dostępnych materiałów edukacyjnych.

Życzymy Wam Powodzenia!
Z całego serca życzymy Wam sukcesów na nadchodzących egzaminach. Mamy pełne przekonanie, że Wasza wiedza i zaangażowanie przyniosą oczekiwane rezultaty.

Dziękujemy za Waszą ciężką pracę i determinację. Trzymamy kciuki!

Z poważaniem,
Władze Uczelni